Eflani Bilgi Haber Portalı 7 Yaşında!

eflanim-net-7-yasinda

Eflanim.Net’in 7. Yaşını kutluyoruz. Aralık 2007 tarihinde çıktığımız bu yolda ilk günkü heyecanla, azimle, umutla devam ediyoruz.

Yıllar çok çabuk geçip gidiyor, işte sitemizin internette yerini aldığı günden bu yana 7 yıl gibi bir zaman geçti. Yıllar bazı zaman bize bir şeyler katıyorlar bazen bizden bir şeyler götürüyorlar. Geçtiğimiz 7 yılda da sitemiz için yıllar bazı zaman bir şeyler kattı bazı zaman bir şeyler götürdü. Hayatın inişli çıkışlı yollarında Sitemizde çok aktif olduğumuz zamanlar oldu. Hiç ilgilenmediğimiz zamanlarda oldu. Acı tatlı haberlerle, yazılarla bir yılı daha geride bıraktık.

Hem geçen bir yıla hem de toplanmada geçen 7 yıla bir baktığımız da bizi mutlu eden şeylere imza attığımızı görüyoruz. Biz düşüncelerimizi hayallerimizi bu sitede yaşatıyoruz. Sitemizin ziyaretçi sayısı istediğimiz/beklediğimiz değerlerde olmasa da biz azla yetinmeyi biliyoruz. Son bir aylık istatistiklere baktığımızda günlük ortalama 133 ziyaretçi, 564 sayfa görüntüle sayısına sahibiz. Son bir yıllık istatistiklere baktığımızda günlük ortalama 156 ziyaretçi, 855 sayfa görüntüleme sayısına sahibiz. Eflani Fotoğraf albümümüzde 2200’ün üzerinde fotoğraf var. Bunlar 1.6 Milyondan fazla kez görüntülendi.

Site olarak pek aktif olmasak ta sosyal medyada daha fazla aktifiz. Eflani hakkında güncel bilgi ve haber isteyen ziyaretçilerimizin bizi Facebook ve Twitter‘dan takip etmelerini öneririz.

Sitemiz hakkında her türlü istek ve öneriye açığız. Şöyle olsa nasıl olur? Şu da olsun dediğiniz her şey için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Tüm Ziyaretçilerimize Teşekkür Ediyoruz. Sağolun Varolun…

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir