Eflani’de 30 Ağustos Kutlandı – 2023

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NIN 101. YILDÖNÜMÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün başkomutanlığında kazanılan Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 101’inci yıl dönümü, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Hükümet Konağı bahçesinde düzenlenen program, Kaymakamımız Sayın Gizem TOKUR ve Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERTUĞRUL tarafından tebriklerin kabulü ile başladı.

Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulması, Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam eden programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Jandarma Karakol Komutanı Anıl ÜSTÜNDAĞ yaptı.

Düzenlenen programa, Kaymakamımız Sayın Gizem TOKUR, Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERTUĞRUL, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi ailelerimiz ile vatandaşlarımız katıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümünde Aziz Şehitlerimizin Kabirleri Ziyaret Edildi

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında şehitlerimizin kabirlerine yapılan ziyarete Kaymakamımız Sayın Gizem TOKUR, Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERTUĞRUL ve ilçe protokolü katıldı. İlçe Müftüsü Saim GÜNGÖR tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti okunması ve dualar edilmesinin ardından program sona erdi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir