Eflani’de Üniversite Öğrencileri İçin Kalacak Yerler, Yurtlar

Geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından açıklanan yerleştirme sonuçlarına göre Karabük Üniversitesi Eflani Meslek Yüksekokulu, Aşçılık ve İş Güvenliği Bölümlerine toplam 93 öğrenci yerleştirildi. Eflani’ye ulaşım için bu yazıyı okumaya devam ediniz. Güncel kalacak yerler için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.
EFLANİ’DE KALACAK YERLERİN GÜNCEL HALİ İÇİN TIKLAYINIZ (2022)

Tüm öğrenci kardeşlerimize hoş geldiniz diyor, üniversite hayatlarında başarılar diliyoruz.
Şehir dışından Eflani’ye gelecekler için böyle bir yazı hazırlamayı uygun bulduk. (Geçtiğimiz yıllarda hazırlamadığımız için özür dileriz)

Öncelikle Eflani’ye Ulaşımı Anlatalım;
Eflani’ye toplu taşıma ile ulaşmak için Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminalinden hemen hemen sabah 7:00 ve Akşam 19:00 saatleri arasında minibüsler vardır. (Bakınız)
Bunların dışında İstanbul’dan Eflani’ye Eflani’den İstanbul’a giden şehirler arası otobüsler her gün karşılıklı seferler yapmaktadır. (Safran Turizm, Metro Turizm ve Aktur) Gece 22-23 saatlerinde İstanbul’dan çıkmaktalar Sabah 6-7 gibi Eflani’de olmaktadırlar, öğlen 12-13 gibi tekrar Eflani’den İstanbul’a yola çıkmaktadırlar.

Öğrencilerimiz İçin Kalacak Yerlere Gelirsek;
Eflani MYO’nun Yurt imkanı (KYK) bulunmadığı için Eflani’deki kalacak yer alternatiflerinin başlıcalarını sizler için listeledik.

 • Eflani Öğretmenevi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda (2018’de) kapılarını öğrenci kardeşlerimize açıyor. Öğretmenevi bu yıl 16 öğrenci alabilecek, gecelik ücreti 14 TL olup yemek dahil değildir. Detaylı bilgi; 0370 461 2044 telefondan alınabilir. daha fazlası için tıklayınız
 • Eflani Kervan Otel‘de diğer bir alternatif; 0541 470 2906 / Ali Karagözoğlu’ndan detaylı bilgi alınabilir. Detaylar için tıklayınız
 • Eflahan Pansiyon; Eflahan Kız Pansiyonu ve Eflahan Erkek Apart bir diğer alternatif.
  Eflahan kız pansiyonu adres: Candaroğulları mahallesi Kemal Katipoğlu Cad. No:8 (Eflani İlçe Jandarma karşı)
  Eflahan erkek apart adresi: Candaroğulları mah. Lise Cad. No:46 Eflani\Karabük
  Eflahan İletişim 0545 842 71 02 detaylar için tıklayınız
 • Ulusoy İletişim & Gayrimenkul tarafından sunulan 2+1 eşyalı ve 3+1 eşyasız daireler için 0370 461 3434 / Emin Ulusoy’dan detaylı bilgi alınabilir. Detaylar için tıklayınız

Öğretmenevi ve Otel sadece Erkek öğrenciler içindir.

 • Kız öğrenciler için Eflani Belediyesi Taşhan talep toplamaya devam etmektedir. Gerekli talep olursa Belediye, Tarihi Taşhan’ı kız öğrenciler için açacaktır. Bunun için kayıt sırasında belediye ile görüşülmelidir. Belediye Telefon; 0370 461 2012 (mesai saatleri içerisinde arayınız)

Aklınıza takılanlar ve daha fazlası için EFLANİ MESLEK YÜKSEK OKULU YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ‘nin facebook grubuna göz atabilirsiniz…

Ayrıca Daha Fazla Eflani İçin Bizi Facebook’ta takip edebilir sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz 😉
İnstagram: @eflani_m

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir