Üniversite Öğrencilerinin Barınma İhtiyaçları Görüşüldü

İlçemizde Üniversite Öğrencilerinin Barınma Sorunları Masaya Yatırıldı

Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 2022-2023 Eğitim öğretim dönemi öncesi Karabük Üniversitesi Eflani Meslek Yüksekokulunda İş Sağlığı ve Güvenliği, Aşçılık ve Gıda Kalite Kontrolü Analizi Bölümlerinde okuyan ve yeni sezonda Eflani Meslek Yüksek Okulunu tercih eden öğrencilerimizin barınma ulaşım ve güvenlik konuları değerlendirildi.

KBÜ Eflani Meslek Yüksekokulunu tercih edecek öğrencilerimizin barınma, ulaşım, yemek ve güvenlik durumları hakkında Eflani Kaymakamı Büşra Güneş ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven‘den öğrenci sayıları hakkında bilgiler alan Valimiz Sayın Fuat Gürel, 12 Eylül’de başlayacak 2022-2023 Eğitim öğretim yılı öncesinde gerekli çalışmaların tamamlanması yönünde talimatlarda bulundu.

Eflani Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen değerlendirme toplantısına Vali Sayın Fuat Gürel, Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, Eflani Belediye Başkan Vekili Erdal Karaman, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın, İlçe protokolü ile Muhtarlarımız katıldı.

Toplantı sonrasında Vali Fuat Gürel, Kaymakam Büşra Güneş, Belediye Başkan Vekili Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın ve ilçe protokol üyeleri ile birlikte İlçemiz Hükümet Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnaflarımızı işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundular.

Barış Efe Parkında ikram edilen çayı içerek vatandaşlarımızla bir süre hasbıhal eden Valimiz Sayın Fuat Gürel, parkta karşılaştığı küçük Ömer ile yakından ilgilenerek oyuncak hediye ettikten sonra ilçemizden ayrıldılar.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir