Ertuğrul, “Belediyemizde Yüzler Gülüyor”

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Belediye Personelinin Ücretlerine Yaptıkları Zamların Personel Tarafından Olumlu Karşılandığını Dile Getirdi.

Ertuğrul, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Göreve seçildiğimiz yılından bu güne tam on yedi senedir ne bir kuruş eksik ne bir dakika geç bırakmadık, alın terleri kurumadan emeklerinin karşılığını ödedik. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışma barışı ve huzurunu korumaya devam edeceğiz.” dedi.

İşte o açıklama;

Belediyemizde Yüzler Gülüyor…
Belediye personelimizin ücretlerini günün şartlarına uygun hale getirmek için yaptığımız değerlendirme sonucu, kadrolu personelimize ilk altı ay için % 11, Belediye personel şirketimizde çalışan personelimize ilk altı ay için % 15, ikinci altı ay için % 10 zam yapılmasına ve ilave olarak 15 er yevmiye ikramiye verilmesine karar verdik.

Personelimizin durumunu ayrı ayrı değerlendirdik güncelleştirme, iyileştirme ve emeğin karşılığını vermek adına bütün imkanlarımızı zorladık. Zannediyorum personelimizin yüzünü güldürmeyi başardık hayırlı uğurlu olsun.

Belediyemizde memur, sözleşmeli memur, kadrolu işçi ve personel şirketimizde çalışan olmak üzere toplam 21 personelimiz bulunuyor. Göreve seçildiğimiz (2004) yılından bu güne tam on yedi senedir ne bir kuruş eksik ne bir dakika geç bırakmadık, alın terleri kurumadan emeklerinin karşılığını ödedik. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışma barışı ve huzurunu korumaya devam edeceğiz.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.