Kaymakam Ahmet Tan’a Veda Yemeği Düzenlendi

İlçemizdeki görev süresi sona eren Kaymakamımız Ahmet TAN, Eflani Merkezinde bulunan Şehit Barış EFE parkında, sabah Köy ve Mahalle muhtarlarımızla kendisi için düzenlenen kahvaltı programına katılarak tek tek vedalaşıp helallik istedi. Akabinde düzenlenen veda yemeğine katıldı. Düzenlenen programa Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet KOÇ, Mesut AYDIN, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Kaymakamlık Personeli, Siyasi ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri katıldı.

İlçemizde 09.09.2021 tarihinde göreve başlayan, bugün itibariyle ilçemizden ayrılacak olan Kaymakam TAN yaptığı veda konuşmasında; “Şahsım adına düzenlenen bu organizasyon için katılan herkese teşekkür ediyorum. İyi dilekleriniz ve alakanız bizleri gururlandırdı. Eflani Kaymakamlığı görevim süresi boyunca Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Anayasası ve kanunlar ile bize verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Eflani’mize elimden geldiğince hizmet etmeye, Eflanili vatandaşlarımızın dertleri ile hemhal olmaya çalıştık. Görev yaptığım süre içerisinde hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya, toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim. Geride güzel dostluklar, güzel anılar ile ayrılmanın huzuru içerisindeyim. Eflani Kaymakamlığı görevini devralacak olan çok değerli meslektaşıma başarı ve muvaffakiyetler diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle sizlere veda ederken; çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Fuat GÜREL’e, Meslek Büyüklerime, Millet Vekillerimize bilvesile Tüm Mesai Arkadaşlarıma, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza özellikle Eflani Halkına şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür eder, haklarını helal etmelerini dileyerek şükranlarımı sunarım. Allah’a ısmarladık” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir