İlçemizde Atatürk’ü Anma Programı Düzenlendi – 2021

İlçemizde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Programı Düzenlendi. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete intikalinin 83.yıldönümü münasebetiyle Atatürk Anıtına çelenk sunma ve Atatürk’ü anma programı düzenlendi.

Çelenk sunma töreni; Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin Atatürk Anıtına sunulması ile başlayıp ardından saat 09:05’te Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK için saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile sona erdi.

Anma Programı;Covid-19 tedbirleri kapsamında Eflani Borsa İstanbul Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü” programına Kaymakamımız Ahmet TAN, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, siyasi parti temsilcileri, İdari kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayıp, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasının ardından öğrenciler tarafından kompozisyon ve şiirlerin okunması akabinde yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize Protokol tarafından ödülleri takdim edilmesi ile sona erdi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir