Saylar; “Eflani, Göletleri Neden Değerlendirmedi Hayret!”

Eflani Göletleri değerlendiriliyor

Bölgenin Sesi Gazetesi yazarı Sayın Ahmet Gölbek bugünkü yazısında Ak Parti Karabük İl Başkanı Sayın Timurçin Saylar ile Eflani Göletleri hakkındaki sohbetini paylaştı. Timurçin Saylar’ın Eflani Göletleri hakkında yerinde tespitleri olduğunu gördük. Sayın Gölbek’in yazısını okuyunca sizlerinde Sayın Saylar’a hak vereceğinizi düşünüyorum.
Ak Parti Karabük İl Başkanlığına atandığı kısa zaman içerisinde yaptığı çalışmalar ve açıklamalarla farklı bir profil sergileyen Timurçin Saylar’dan bu sözleri duymak bizi ziyadesiyle memnun etti. Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Mehmet Uzun’da bu göletlerimize çok ilgi gösteriyorlar ve bu göletlerin değerlendirilmesi gerektiği yönünde ifadeleri olmuştu. İnşallah herkesin ortak payda da birleştiği bu konu bir çözüme ulaştırılda kazanan Eflanimiz olur.

İşte Sayın Ahmet Gölbek’in bugünkü yazısındaki ilgili kısım;

AK PARTİ İL BAŞKANI SAYIN TİMURÇİN SAYLAR “EFLANİ İLÇEMİZ O GÖLETLERİ NEDEN DEĞERLENDİRMEDİ HAYRET.
Önceki gün uzunca bir süre sohbet ettiğimiz AK Parti İl Başkanı Sayın TİMURÇİN SAYLAR,söz Eflani İlçemizden açılınca “BU İLÇEMİZ O GÖLETLERİ TURİZMİN HİZMETİNDE NEDEN DEĞERLENDİRMEDİ HAYRET EDİYORUM..” dedi.
Sonra da “EFLANİ’Lİ PARTİLİLERİME,İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE,BELEDİYE BAŞKANINA BU GÖLETLERİ MUTLAKA DEĞERLENDİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ AÇIKÇA SÖYLEDİM..” dedi.
Sayın TİMURÇİN SAYLAR o Göletlerin birer altın değerinde,mücevher değerinde olduğuna işaret ederek “EFLANİ BURALARI TENEKE DEĞERİNDE BİLE DEĞERLENDİREMİYOR..” şeklinde bir değerlendirme yaptı.
Kendisinin İL ÖZEL İDARE Genel Sekreteri Sayın MEHMET UZUN ve İl Genel Meclis Başkanı Sayın HASAN YILDIRIM ile görüşüp,bu GÖLETLER için projeler hazırlamaları gerektiğini ilettiğine de işaret etti.
Dileriz BU GÖLETLER DEĞERLENDİRİLİR..
Bu hali ile bile AİLELER ORALAR GELİYORLAR..
Bir de TESİSLEŞME/DÜZENLEME olsa herkes akın eder..

*koyu kısımlar bizim tarafımızdan koyulaştırılmıştır.
Ahmet Gölbek’in Bugünkü Yazısının Tamamını Okumak İçin Tıklayınız

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir