Tarihi TAŞHAN Törenle Açıldı

tarihi-tashan-acilisi-10-aralik-14
Tarihi “Taşhan Canlanıyor” Projesi kapsamında Eflani Belediyesi ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından restorasyonu tamamlanan Taşhan bugün (10.12.2014) büyük bir törenle açılışı yapıldı.
Açılışa Valimiz Sayın Orhan ALİMOĞLU, Karabük Üniversitesi Rektörü Burhanettin Uysal, Karabük Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Samit TOPRAK, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Faruk TEZEL, diğer Kamu Kurumlardan gelen misafirler, Basın mensupları ve ilçe halkımız katıldı.
Eflani Belediyesi düğün salonunda başlayan programda söz alan Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL, Tarihi Taşhan hakkında yapılışından restore aşamasına kadar bilgiler verdi.
Programda söz alan Kaymakam Tolga ÖZDEMİR; Tarihi Taşhanın restoresinde emeği geçen herkese teşekkür ederek bu konuda büyük emeğei geçen Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL’ a şahsı adına bizzat kendisi teşekkür etti.
Daha sonra Valimiz Orhan ALİMOĞLU’ da konuşmasında Taşhan’ın tekrar hizmete girmesinden ötürü büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek hayırlı ve uğurlu olmasını söyledi. Program Taşhan’ın açılışı ile devam edildi.

Kaynak: Eflani Belediyesi

Tarihi Taşhan Açılış Eflani

Tarihi Taşhan Açılış Eflani

Tarihi Taşhan Açılış Eflani

Tarihi Taşhan Açılış Eflani

Tarihi Taşhan Açılış Eflani

Facebook Hesabınızla Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir