Eflani’nin Sevilen Yüzü MHP’den Aday

Çektiği Eflani Fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşarak yüzlerce beğeni onlarca yorum alan Hamide Aydemir, MHP’den 2. Sıra Belediye Meclisi Adayı oldu.

Sosyal Medya hesabından adaylığını açıklayan Hamide Aydemir Eflanililer destek istedi.

İşte o açıklama;

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden gelen teklif üzerine, Eflani Belediye Meclisi Üyeliği için resmen aday olmuş bulunmaktayım.

Bu güne kadar hiçbir siyasi oluşumun içinde bulunmamış, halktan biri olarak ve bu halkın içinde gezip ne istediklerini gözlemleyen ve bilen biri olarak şahsıma layık görülen bu kutsal görevde bulunduğum süre içerisinde, ”Daha İyi Bir Eflani” yaratmak, ”Saklı Güzellikler Diyarını” elimizden geldiğince daha fazla gün yüzüne çıkarmaya çalışmak ve sizlerin isteklerine, eleştirilerine cevap vermek adına, başkanımızın ve bütün çalışma arkadaşlarımızın yanında olup,canı gönülden mücadele edeceğime siz halkıma söz veriyorum. Unutmayalım ki; isteklerimiz bir, ideallerimiz bir, hayallerimiz bir, dualarımız bir, biz biriz!

Bu çerçevede özellikle son altı yıldır bana güvenen, takip eden, takdir eden, destek olan, dualarını eksik etmeyen, her görüşten dostlarımın bana güvenmeye devam edeceğine, yine aynı desteği şahsımdan ve partimden esirgemeyeceklerine ve elimden tutacaklarına inanıyorum..

Son olarak, başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili Beyefendiye, İl Başkanımız Doktor Sayın Adem Kar Beyefendiye, şahsımı en başta bu kutsal göreve layık gören Belediye Başkan Adayımız Sayın Hüsnü Akın, Eflani Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın İrfan Ulusoy’a,şükranlarımı sunuyorum ve muhtar adaylarımıza da başarılar diliyorum.

Rabbim hakkımızda en güzelini yazsın inşallah..

 “

 

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir