Erenoğlu; Eflani’nin Sorunlarının Çözümü İçin Desteğe Hazırız

Saadet Partisi Eflani İlçe Başkanı Ramazan Erenoğlu gündemi değerlendirdiği bir açıklama yayınladı;

Pandemi ve kısıtlamalarla Ramazan bayramını geride bıraktık ama ne yazık ki terör devleti olan İsrail Mescidi Aksa’daki Müslümanlara saldırmaya başladı ne yazık ki Çin’de Uygur Türkleri ne soykırım uyguluyor bunların önüne geçebilmek için mağdur ve mazlum ülkeler birleşmesi İslam Birliği’nin kurulması gerekmektedir. Ama ne yazıkki AKP çözümü ABD ve papa dan yardım dileyerek bu zulmün son bulacağına inanmaktadır. Müslüman alemini ve ülkemizi zor günler bekliyor, umut ediyoruz ki kurban bayramını salgın hastalığın tamamen önüme geçilebildiği aile büyüklerinin elinin rahatlıkla öpebildiği bir bayram olur.

Bu bayram bereketi ile geldi uzun zamandır bir araya gelemeyen AKP, MHP, İYİ PARTİ, YENİDEN REFAH PARTİSİ ve SAADET PARTİSİ’nin ilçe başkanları olarak kaymakam beye bayram ziyaretinde bulunduk bizler siyasi partilerin ilçe başkanları STK’ların var oluş amacı topluma hizmettir bu bağlamda Eflanimizin sorunlarını çözmek için bir araya gelinmesi gerekmektedir.

Eflâni’miz yıllardan beri göç vermektedir köylerimiz ile mahallelerimiz boşaldı AKP hükümeti ne yazık ki üretime dönük hiç bir çalışma içine girmemektedir, Eflâni’mizde istihdama dönük hiç bir yatırım fikir alışverişi ne yazık ki yapmamaktadır. ilçede bulunması gereken adliye elimizden alındı adliyenin Eflanimize yeniden kazandırılması için siyasi partilerin ilçe başkanları ve dernekler bir araya gelsek Ankara’ya gitsek bir netice alabilir miyiz? Köy yollarının büyük bir bölümü bozuk, ilçemize doğal gazla ilgili bir çalışma var mı? Varsa hangi aşamada bunu yetkililer kamuoyuna açıklarlarsa seviniriz. Bulunduğumuz bölge tarım ve hayvancılık bölgesi ne yazık ki girdi maliyetlerinin pahalı olması nedeniyle çiftçilerimiz zarar ediyor yirmi yıldır tek başına iktidar olan AKP bu sorunlarla yüzleşmek istemiyor.

Saadet partisi olarak bizler Eflâni’nin sorunlarının çözümü ile ilgili her türlü desteği vermeye hazırız fakat iktidar siyaseti zenginleşme aracı olarak değil hizmet aracı olarak görmesi gerekmektedir. Yarınların daha güzel olduğu bir Eflani dileğiyle.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir