Özcan, Esnaf ve Halk Ziyaretlerindeki İzlenimlerini Paylaştı

eflani-saadet-murat-ozcan

Saadet Partisi Eflani Belediye Başkan Adayı Murat ÖZCAN Esnaf ve Halk Ziyaretlerindeki İzlenimlerini eflanim.com’la paylaştı

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimine Az Bir Zaman Kaldı. Eflani Halkı İle Birebirde Yaptığımız Gezilerde Esnafın, Öğretmenin, Öğrencinin Memurun ve Halkın İsteklerini ve Taleplerini Yerinde Dinledik.

Memur Konut Sorunundan, Kira Fiyatlarının ve Toplu Taşıma Araçlarının Fiyatlarının Yüksekliğinden, Sosyal ve Kültürel Faaliyetlerin Olmadığından Toplumsal İhtiyaçlarını Karşılayamadıkları İçin Eflani’de İkamet Etmediklerini Anlatıyorlar.

Esnaf İse İşsizlikten Sahipsizlikten Seçimden Seçime Hatırlandığını Anlatıyor.

Mahalleli Halkımız Tamamen Belediye Hizmetlerinden Umudunu Kesmiş,

Gençliğimiz İse Asgari Ücretli Bir İşe Razı Onu da Bulamıyor Yolunu Gurbete Çevirmiş Durumda.

Köylü Vatandaşımız Tarım ve Hayvancılığın Bittiğini Para Kazanamadıklarından Dolayı Köyünü Terk Etmekten Başka Çare Bulunmadığını İfade Ettiler…

Hatta Göç Nedeniyle Önümüzdeki Yıl İlköğretim Okulumuzun Birinin Kapanması Gündemde. Yine Kamu Kurumlarının Birer Birer Kapanması Eflani’nin Köye Dönüştüğünü Söylüyorlar. Bütün Belediye Başkanlarının Seçim Öncesi Partilerin Proje Kağıtlarını Gördükçe Yalan Olduğunu Bu Filmi Beş Yıl Önce Seyrettiklerini ve Yutmayacaklarını Söylediler.  Eflanili Hemşerilerim Yalan Söylemedi. Hepsine Sorunları Beraber Elele Çözeceğimizi Kendilerinin Hadimi Olacağımı İfade Ettim.

Bu Kadar Çözümsüz Sorundan Sonra Allah İçin Bizi Bu Zamana Kadar Yöneten Siyasilerin Başarılı Olduğu Söylenebilir mi?   Artık Evlerimize Çeşitli Hediyelerle Gelen Sizden Destek İsteyen İnsanlar 31 Martta Yüzünüze Bakmayacaktır…

Gücün Millette Olduğunu Mührünüzle Gösterin.  Eflani Geri Kalmışlıkta Dip Yaptı. Korkmayın Artık Bundan Aşağısı Olamaz. Lütfen Bu Gidişe 30 Mart 2014’de Mahalli İdareler Seçiminde Geçit Vermeyin. Yalnızlık Korkanadır. Gücünü Haktan Alan Yıkılmaz, Sırtını Kendine Faydası Olmayan Fanilere Dayanan,  Burada Yaşamayan Bizi Tanımayan İnsanların Eflani’nin Sorunlarına Çözüm Üretmekte Çaresiz ve Yetersiz Kalacaktır.

Çok Kıymetli Asil Ruhlu Hemşerilerim, Gücün Millette Olduğunu 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçiminde Gösterelim.  Saadet’ten Geleni Saadetle Uğurlayalım.  Saygılarımla. 

  Murat ÖZCAN

SP Belediye Başkan Adayı 

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir