İbrahim Ertuğrul COVID-19 aşısı oldu

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, COVID-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı.

Belediye Başkanı Ertuğrul, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, aile hekiminde yeni tip koronavirüs (COVID-19) aşısı yaptırdığını açıkladı.

Ertuğrul, “Bu imkanı vatandaşına sunan başta Cumhurbaşkanımıza sonra, Sağlık Bakanından Sağlık müdürüne, baş hekiminden hemşiresine, idari personelden yardımcı personeline tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum…” dedi.

İşte o paylaşım;

TEMİZLİK MASKE MESAFE AŞI…
Kovit-19 pandemisi ile mücadelede üç etkin silahımız vardı, Temizlik, Maske, Mesafe. Şimdi en etkin silah olan Aşı da devreye girdi. Bundan sonra Kovit-19 la mücadelemizde dört önemli silahımız var; Temizlik, Maske, Mesafe ve Aşı.
Sıramız geldi bende Eflani Entegre Devlet Hastanesinde ilk doz aşımı yaptırdım. Hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Bekleme süresi vesilesiyle Kovit-19 la mücadele ve aşı çalışmaları ile ilgili bilgi alma imkanım oldu. Bir çok ülke vatandaşının belki yıllarca belki hiç bir zaman ulaşamayacağı aşı TC vatandaşlarına mükemmel bir sistem ile bedava sunuluyor. Aşı yaptırmak istemeyen vatandaşlarımız da varmış, saygı duyarım. Zaten görevli kişiler, “ aşı sıranız geldi yaptırmak isterseniz buyurun bekliyoruz “ diyor. Yani zorlama yok dileyen yaptırır, dileyen yaptırmaz.
Bu imkanı vatandaşına sunan başta Cumhurbaşkanımıza sonra, Sağlık Bakanından Sağlık müdürüne, baş hekiminden hemşiresine, idari personelden yardımcı personeline tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum.
Biz tedbir Almakla mükellefiz, bu vatandaşlık görevimizi de yerine getirdik bundan sonrası Allah’ın takdiri.
Hayırlı Cumalar, sağlıklı günler diliyorum.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir