İbrahim Ertuğrul BRTV’ye Konuk Oldu

akparti-eflani-2014-yerel-secim

AK Parti Eflani Belediye Başkan Adayı İbrahim Ertuğrul ve AK Parti Eflani İl Genel Meclisi, Belediye meclisi üyesi adayları Karabük’ün Önde Gelen Yayın Kuruluşu  BRTV’de Tuncay Atay’ın hazırlayıp sunduğu seçim 2014 programının canlı yayın konuğu oldu.

Ak Parti Eflani Teşkilatı ile birlikte BRTV stüdyolarında gerçekleşen programa Ak Parti Eflani Teşkilatı yönetimi ve adayları tam kadro katıldı. Eflani Belediye Başkanı ve Ak Parti Eflani Belediye Başkan Adayı İbrahim Ertuğrul, programda Eflani ile ilgili projelerini anlattı.

Ertuğrul; “Eflani halkı şahsıma güvendi 2004 ve 2009 mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanlığı görevini verdi. On yıldır bu şerefli görevi yapmanın ve hizmet etmenin onurunu yaşıyorum.

Geride bıraktığımız on yıl içinde irili ufaklı yüzlerce yatırım ve hizmeti başarı ile gerçekleştirdik. İlçemizde huzur ve güven ortamını sağladık. İnsanımıza hürmet ettik. Köylümüze, mahallemize, şehirlimize ve gurbette yaşayan hemşerilerimizle et tırnak gibi olduk. İlçemizi her ortamda başarılı ile temsil ettik.

Elbette eksiklerimiz, yapamadıklarımız ve yetiştiremediğimiz işler var. Zaman içinde ortaya çıkan ve öncelik arz eden ihtiyaçlar var. İlçemizin kısıtlı imkanlar, iklim ve coğrafi özellikleri ve geçmişten gelen sorunlar nedeni ile bazı hedeflerimize ulaşamadık. Ama yaptıklarımız yapamadıklarımızdan çok daha fazla. Belediyemizin imkan ve kabiliyetini, kalan sorunları ve bunların çözüm yollarını çok iyi biliyoruz.

Kalan sorunları çok kısa zamanda çözecek, yeni hedefle yönelecek ve ürettiğimiz projeleri gerçekleştirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Çok şükür vadettiğimiz her şeyi yapabilecek tecrübe bilgi ve birikime sahibiz. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde Eflani halkından 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde yeniden görev istiyoruz. Bizler her zaman Eflani Halkının sağduyusuna güvenerek hizmet ettik, 30 Mart tarihinde tarih yine tekerrür edecek ve sağduyu galip gelecektir. Tüm hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Programa İbrahim Ertuğrul’un yanı sıra Ak Parti Eflani İlçe Başkanı Ersin Cebeci, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Ahmet Koç ve Mesut Aydın, Belediye Meclis Üyesi Adayları Erdal Karaman, Rıdvan Güngör, Fatih Devletoğlu, Ramazan Susoy, Orhan Savaş, Zeki Sevim, Ersin Altınkaya, Mustafa Demirel, Metin Kılıç ve üyeler katıldı.

Kaynak: BRTV Haber ve Fotoğraflar İçin Tıklayınız

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir