Bulut; “Başkan Vaatlerini Yerine Getirmedi”

İyi Parti ve Millet İttifakı Eflani Belediye Başkan Adayı, Halil İbrahim Bulut; 2014 Yerel Seçimlerinde Bastırılan Broşürü paylaşarak Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’un vaatlerini yerine getirmediği öne sürdü.

Bulut; İlçemiz Çalışlar Mahallesi kama mevkiindeki “Belediye Sosyal Tesisi ve Misafirhanesi”nin tamamlanamadığını, başkan olmaları halinde burasının en kısa sürede huzurevine dönüştürüleceğini dile getirdi.

Ayrıca, 2014 seçim broşüründe doğa ve kültür şenliklerini daha kapsamlı bir şekilde yapacaklarını, fuarlarda Eflani’yi tanıtacaklarını iddia eden Ertuğrul’un bunları da gerçekleştiremediğini öne sürdü.

Küçük sanayi sitesine de değinen Bulut; ” Küçük sanayi sitesi adı altında ufak da olsa bir şeyler yapılmaya çalışıldı fakat yine sınıfta kalındı. Yapılması planlananlar hep askıya alındı nedense. Eflani’ye sanayi sitesi dedik fakat yine elde var sıfır.” dedi.

Başkan olmaları halinde atıl olan mezbahaneyi çalıştıracaklarını, yapılamayan dere ıslahlarını yapacaklarını ifade ederek sözlerine son verdi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir