Siyasi Partilerin İlçe Başkanları Kaymakam Beyle Bayramlaştı

Siyasi Partilerin Eflani İlçe Başkanları Eflani Kaymakamı İbrahim Şenkon’u Makamında Ziyaret Ederek, Geçmiş Ramazan Bayramını Tebrik Ettiler. Başkanlar Tarafından Organize Edilen Ziyarette CHP İlçe Başkanı Ahmet Aytaç ve İYİ Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Bulut’un Olmaması Dikkatlerden Kaçmadı.

İlçe Başkanlarının ziyareti Kaymakamlık tarafından şu ifadelerle; “Siyasi Partilerin İlçe Başkanları Kaymakamımız Sayın İbrahim ŞENKON’u Makamında Ziyaret Ettiler. İlçemizdeki Siyasi parti başkanlarından AK Parti İlçe Başkanı Sayın Ersin CEBECİ, MHP İlçe Başkanı Sayın Recep ÇOŞKUN, SP İlçe Başkanı Sayın Ramazan ERENOĞLU ve YRP İlçe Başkanı Sayın Yaşar BULUT Kaymakamımız ŞENKON’u Ramazan Bayramı dolayısıyla makamında ziyaret ettiler.” paylaşıldı.

Siyasi Partilerin İlçe Başkanları geçen yıl da Bahar Kalkanı Harekatı’na tam destek verdiklerini ifade etmek üzere Eflani Kaymakamlığı ve Belediyesini ziyaret etmişlerdi.

Bu ziyaretten 2 gün sonra (20.05.2021) Ramazan Erenoğlu ve Halil İbrahim Bulut, Kaymakam Beyi ziyaret ettiler. Kaymakamlık bu haberi “İlçemizdeki Siyasi Parti başkanlarından İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın Halil İbrahim BULUT ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Sayın Ramazan ERENOĞLU Kaymakamımız ŞENKON’u Ramazan Bayramı dolayısıyla makamında ziyaret ettiler.” ifadeleriyle paylaştı.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.