Cumhur Ünal Yeni Yılın İlk Günü Eflani’deydi

Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Yeni Yılın İlk Gününde Eflani İlçe Merkezi ve Ova Köylerinde Eflanililerle Bir Araya Geldi.

Cumhur Ünal’ın Eflani Ziyaretinde İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Arı, Belediye Meclis Üyesi Erdal Kahraman, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Koç, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci ve Ovaçalış Köyü Muhtarı Sebahattin Yalçın Eşlik Etti.

Cumhur Ünal Eflani ziyaretinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle görevi başında olan güvenlik güçlerini ziyaret ederek sağlıklı bir yıl temennisinde bulundu. Açık olan ilçe esnaflarını ziyaret ederek hayırlı işler dileyip yeni yıllarını kutladı.

Cumhur Ünal yolda karşılaştığı bir şoför esnafı ile sohbet edip, hayırlı yolculuklar diledi. “Yolları her daim açık olsun” dedi.

Milletvekili Ünal, Eflani ilçemizin Ovaçalış köyünü ziyarette bulunup, köylülerle bir araya geldi. Ovaçalış Köyü ve çevresinde yapılan hizmetleri değerlendirip, köylülerin isteklerini dinledi. “Sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir