Eflanililer Ecdadın Ayak İzlerini Aradı

eflanililer-bursa-gezi-haberi


Eflanililer’den Bursa’ya Kültür Gezisi
Geçtiğimiz mart ayı sonlarında yapılan kongrede kısa bir ayrılıktan sonra 3. kez dernek başkanlığına seçilen Bahri Kökçü ve Yönetim Kurulu çalışmalarına hızla devam ediyorlar. Daha bir kaç gün önce Ankara Karabüklüler Gününe adeta çıkartma yapan Kocaeli’deki Karabük Eflanililer Derneği Yönetimi ve üyeleri bu kezde Bursa’ya kültür gezisi düzenlediler.

Koc.Kar.Ef.Der. Kadın kollarının düzenlendiği gezi ayrıca derneğin de 5.kültür gezisi olma özelliğini taşıyor. Bursa’nın tarihi, turistik ve manevi özelliği olan yerlerinin gezildiği programda âdeta Ecdadımızın ayak izleri arandı. Manevi atmosferi çok yoğun olarak yaşanan, kültür ve tarih kokan camiler türbeler ve köyler ziyaret edilen gezi güzel hatıralarla sonuçlandı. Geziye katılanlar bu başarılı organizasyon için Kandın Kolları Başkanı Kezban Ünlü başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Gezi sonunda Başkan Kökçü geziye katılanlara dernek yönetimi ve özellikle kandın kolları adına teşekkür ederken yeni programlarda birlikte olmayı diledi.

Buraya tıklayarak gezi fotoğraflarını ulaşabilirsiniz. 1

Buraya tıklayarak gezi fotoğraflarını ulaşabilirsiniz. 2

Buraya tıklayarak gezi fotoğraflarını ulaşabilirsiniz. 3

Buraya tıklayarak gezi fotoğraflarını ulaşabilirsiniz. 4

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir