Hulusi Hatiboğlu; “Eflani’yi Halkımızla Beraber Yöneteceğiz”

hulusi-hatiboglu-eflaniyi-beraber-yonetecegiz

Milliyetçi Hareket Partisi, Eflani Belediye Başkan Adayı, Hulusi Hatiboğlu Sitemize Gönderdiği Açıklama İle Eflanililere Seslendi;

“Eflani’nin bir evladı olarak 2014 mahalli idareler seçiminde Belediye başkanlığına Eflanili hemşerilerimin yoğun isteği üzerine aday oldum. Amacım ilçeme hizmet etmek. Üzülerek ifade etmek zorundayım ki ilçemiz yerel hizmetler noktasında yeterince hizmet alamamıştır. İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlayacağımız projelerle halkımızın desteği ile hizmete talip oldum. Eflanili iş adamlarının desteği ile istihdam oluşturacak yatırımların ilçemize yapılması için ön görüşmelerimi yapmış bulunuyorum. Eflanili hemşerilerimin istekleri doğrultusunda İmar planını düzenleyip yaşanabilir, önü açılmış bir ilçe oluşturacağız. Bunları yaparken ilçe halkımızla beraber karar vereceğiz ve Belediyemizin kapısı herkese açık olacak. 30 Mart 2014 tarihinden itibaren siyasi kimliğimi bırakarak bütün Eflanililerin Belediye başkanı olacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

İlçeye yapılacak belediye ölçekli yatırımlara da değinen Hatipoğlu; “Özellikle ilçemizin ihtiyacı olan pazar yerinin üzerinin kapanmasına öncelik vereceğiz. Mahallerin ilçe merkezine bağlayan yolların mahallelere yakışan bir şekilde yapılacaktır. Meslek edinme kursları için tüm kesimin faydalanacağı bir sosyal yaşam merkezi yapılacaktır. Atıl olan Belediye arsalarına ihtiyaca göre hizmet ve şehre canlılık getirecek yatırımlar yapılacaktır. Mahalle Camilerimizin sıcak su tesisatı kurulacaktır. Çocuklarımız bir ilçede yaşadığının farkına varacaktır. Belediyenin gelirleri halkımıza hizmet olarak sunulacak, imkanlar çarçur edilmeyecektir. Amacımız halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile hareket ederek hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını yerine getirmektir. Allah’ın izniyle Eflani’ye hizmet etme fırsatını elde edip bir Eflani evladı olarak Eflani’ye olan borcumu ödeyeceğim.” dedi.

_____________________________

4 Mart Salı Günü Hulusi Haiboğlu ve MHP Meclis Üye Adayları Eflani’de Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu!

Fotoğraflar Hulusi Haiboğlu’nun Facebook Profilinden Alınmıştır. Hepsi ve Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir