Vali Gürel, Eflani Bostancı Köyüne Misafir Oldu.

Vali Fuat Gürel, günlük programlarının yanı sıra fırsat buldukça gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine Eflani İlçemize bağlı Bostancı Köyünü ziyaret ederek devam etti.

Eflani Kaymakamı Ahmet Tan, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Üyeleri Mesut Aydın ve Ahmet Koç  ile birlikte Eflani ilçemize bağlı Bostancı Köyünü ziyaret eden Vali Fuat Gürel köy konağında vatandaşlarımızla hasbilah etti.

Köyün tarihi ve genel durumu hakkında bilgiler vererek konuşmasına başlayan Bostancı Köyü Muhtarı Vasfi Karagözoğlu, yol sorunu başta olmak üzere köyün sorunları hakkında Vali Fuat Gürel’e bilgiler verdi. Muhtar Karagözoğlu ile köy sakinleri tarafından iletilen sorunları çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade eden Vali Gürel, ikram edilen çayı içerek köy sakinleriyle hasbihal etti.

İlk defa bir Valinin köylerini ziyarete geldiğini ve bundan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Köy Muhtarı Karagözoğlu ve köy sakinleri Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

Konu Hakkında Görüşünüzü Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir